Kedves Carol!

Aileen | 2017.02.12

Ezer és egy éve nem írtam már neked, amit eléggé röstellek, de enyhítő körülménynek számítom, hogy az elmúlt időszakom enyhén szólva is borzalmas volt. A feltöltött szösszenetek és az új sorozat részei mindig nagy örömmel töltöttek el, és segítettek kiszállni egy rövid időre a mókuskerékből.
A hosszú hallgatásom miatt most nem is tudom, hol kezdjem el :D
Igazából a sorozatokért vagyok mindig oda, szeretem a lassabban kibontakozó, találgatós történeteket, de persze a szöszik is mind egy-egy gyöngyszemek^^
A Love-Journalt kitörő örömmel fogadtam (juhúúúú új folytatásos sztori<3). Egyből feltűnt a hasonló cím, ezért az első fejezetnek úgy kezdtem neki, hogy lestem az utalásokat, egyezéseket... én már csak ilyen előítéletes vagyok :D Úgy érzem, hogy ez a történet, most "egy Áron" szemszögéből íródik, és hát szegényem, tökre megértem, hogy "az Áron" elfutott ettől. De persze szeretem olvasni Nicholas megfigyeléseit, érzéseit, és az utolsó fejezet (XD) ténylegesen bebizonyította a mindent elfogadó szerelmét!
Volt egy rész, már sajnos nem emlékszem konkrétan hol, ahol átfutott az agyamon, hogy Adam tudja, hogy szerelemmel szereti Nicholas, csak valamiért nem akarja erről tudatni őt...bár nem olyan nehéz a hallgatására érveket hoznom. Nos, mindenesetre a negyedik rész vége elég nagy kedvenc, és ott elég gyanúúús, hogy miért hagyta a tapizást^^ (nekem is beindultak a fogaskerekeim, mint Nicholasnak)
Szóval még mindig imádom ahogyan és amit írsz! És kíváncsian várom a folytatást ;) :)

Aileen

Új hozzászólás hozzáadása