Nyár

Aileen | 2015.02.25

Szia!
Úgy felvillanyoz, amikor random felnézek a honlapodra, és látom, hogy ott csücsül egy újabb fejezet, arra várva, hogy rávessem maga^^
Érdekes látni, hogy a két fiú mint hat egymásra, bár Kyle...mintha ellene dolgozna a változásnak. Mondjuk meg tudom érteni, egyszer már elveszített mindent, és tisztában van az állapotával is, és hogy ez milyen terhet jelentene Sashának. Mégsem szeretném, ha Kyle valahogyan elüldözné maga mellől a táncoslábút, mert egyrészt szereti, és szüksége van rá, másrészt ugyanez vonatkozik Sashára is. Szerintem annyira összeomlana, hogy táncolni sem lenne képes.
Úúúúúgy, de úúúúúgy megnézném az előadását! :(:( Kíváncsi vagyok mi a terve , és hogy ehhez miért kellett Mishát felhívnia (gondolom őt hívta????), bár gondolom Olgának szüksége lehet rá, ha Sasha már nem tud vele lenni olyan sokat...vagy valami :D áh annyira várom a következő részt!
Ja igen, és ahogy Misha beszállt a fekete autóba, teljesen olyan volt, mint valami szekta tag :D de mindenesetre valaki, aki fontos ember. És de jó, hogy megjelenik újra. Ha Kyle találkozik vele, lefogadom, hogy irtó féltékeny lesz :D
Kyle humorát még mindig bírom^^
Aileen

Új hozzászólás hozzáadása