Re:Blogos újdonság

Carol | 2015.04.05

Szia^^
Szeretem a kommentjeid, egyáltalán nem terhelnek le. :D
Bele kellet csapnom valamibe gyorsan, h túllendüljek az Évszakok hiányán.
Igen, a naplóforma egyszerre kötött és kötetlen, de igyekszem megtalálni az arany középutat és élvezhetővé tenni a stílust (még én is kísérletezek). Egyre inkább E/1-es mesélés lesz attól tartok - muszáj a történet érdekében.
Mindjárt kirakom a következő két részt és máris kiderül, sikerül-e megoldanom az interakció-kérdést. ;)
Örülök, h ezt megemlítetted – a ’speciális’ szereplőket – ,mert eddig nem gondoltam rá tudatosan, h valóban elég sok ilyen karakterem van. Mindig is vonzott a téma. Tanultam egy kicsit a pszichés és a mentális betegségekről/rendellenességekről, így ezt a tudást használom. Jelen esetben, az autizmusnál, szerencsém van, mert ez egy nagyon egyénenként változó dolog, tehát viszonylag szabadon engedhetem a fantáziámat. De igyekszem megalapozott tényeket leírni. Nagyon örülök, h úgy érzed, sikerül közelebb hoznom a ’mi világunkhoz’ ezeket a különleges karaktereket. :)
A 9 perces szundi a legtutibb! ;)
Hát, Emese a barátnője és nem élnek nyitott kapcsolatban, de hát Máté egy 21 (most már 22) éves pasi, aki nem hagyja ki a lehetőségeket... Ez van. :D
Ígérem, lassan beindulnak az események és Áron is több szerepet kap.
Boldog Nyuszit Neked is! (A locsolók hiába dörömbölnek az ajtón, kint maradnak. :P)

Új hozzászólás hozzáadása