Arc az álarcon

Mizuki | 2015.08.21

Egybe komment újfent, így René gondolatait megismerve sok dolog jutott az eszembe, az első az volt ismerős ez a lelki vívódás nekem, sokan megélik akik méltatlannak ítélik magukat arra a szerelemre amit megkaptak, mondván nem lehet, hogy pont engem választott annyi lehetőség közül, értem a bizonytalanságát, és átérzem. Sőt ahogy olvastam azt gondoltam "nekem is van egy Reném" :) A vége, nem lepett meg, talán mikor Felix megmondta Renének, hogy ő Gui fia, sejtésem támadt, hogy ezzel csak René nem volt tisztában eddig. Ezzel nem téged és a művedet degradálom, mivel nagyszerűt alkottál, csak magamból indultam ki, én nem hiszek a véletlenekben, minden okkal történik, és Gui, semmit nem csinál ok nélkül, szerintem legalábbis. Nem költözne olyan nő mellé aki az exe volt, mert René bizonytalan mindenben, nem tenné ki ennek ha nincs oka rá, és jól gondoltam :) Örülök, hogy olvashattam ezt az írásod, nem csak a te kedvenced is lett ezzel hanem az enyém is, sok oka is van ennek,de ez maradjon az én titkom, hogy miért :D

Új hozzászólás hozzáadása