Rejtett kép V.

Aileen | 2015.12.07

Szia!
Nem túlzok, ha azt mondom neked, hogy péntektől kezdve olyan voltam mint egy narkós, aki tudja, hogy hamarosan kapja az új adagját (vagyis nagyon reméli ), és többször csekkolja, hogy vajon megerkezett e már a szállítmány...:D Tudtam, hogy ha most fogsz feltölteni, akkor az valószínű, hogy csak vasárnap lesz, de nem bírtam és tényleg többször feljöttem ide, hátha szerencsém lesz és már van fent új rész XD na de tegnap este meg is lett az eredménye a folytonos klikkelgetéseknek.
Jó rész volt, csak olyan rövidnek éreztem :( Dehát a te írásaidból sose elég, szóval... örülök annak, amit kapok.
Érdekes hogyan indulnak meg egymás irányába, miközben elvileg mind a ketten heterók. :) Aztán kérdés hova is érnek majd.
Tetszik egyébként ez a téma, a modellszakma, a fény és csillogás, a média. Messzebb nem is állhatna tőlem egyébként :D De itt talán még kontrasztosabban meg lehet mutatni a felszín alatti mélységeket. Mert ugye mi csak a kifutót látjuk, meg a magazinokat, és őszintén szólva még sose gondolkodtam el azon, hogy mi is van ezek mögött.
Most csináltam először olyat, hogy ide feltöltött képre kerestem rá, és tök jó mert ezzel nem tört meg a varázs vagy valami, mert ugye modellekről van szó, és az illető is az, tehát teljes egyezés :D
Na ennyi voltam, byebye! :)

Új hozzászólás hozzáadása