Kedves Carol!

Aileen | 2018.11.23

A héten birtokomba került az első kiadott könyved!
Egy hideg, szomorú reggel kaptam az e-mailt, hogy átvehetem abból a nagyon ötletes átvevő szekrényből, és így egész nap arra vártam, hogy elszabaduljak munkából és a kódot beírva kinyíljon a kincsesláda. Mikor kicsusszant a fiók rajta a könyvvel, majdnem elolvadtam a gyönyörűségtől! Hát milyen cuki csomagolást kapott a könyvem!!! Kis tütüs fehér törpesnaucerek ugrálnak rajta <3
Gyorsan a táskámba rejtettem, és mivel nem tudtam egyből hazasietni, ismételten izgatottan vártam, és tűrtem. Aztán otthon körbeforgattam, lefotóztam, majd óvatosan kibontottam (nehogy sérüljön az űbercuki csomagolás), megszagoltam, belelapoztam, és nekiálltam olvasni. És igen, feltűntek a plusz jelenetek, amiknek szintén nagyon örültem. Többször lapoztam ide-oda a könyvben, és még is csak másnap vettem észre, hogy bizony a legelső lapon még egy kis ajándékocska lapul :D hogyan is történhetett, hogy nem vettem észre egyből -.-
Nagyon szeretem ezt a történetedet (is), egyedi és különleges a környezet, az élethelyzet amelyben a szereplők vannak, különlegesek ők maguk is, és eszméletlenül jól kidolgozott a személyiségük. Kyle szarkasztikus humorát kifejezetten szeretem, de Sasha "csendessége" is közel áll hozzám. És Olgát is bírom, nagyon vagány csaj! Mindenkit szeretek ebben a történetben, talán Misha az, aki nagy misztérium, aki tragikus hős, és azért kicsit nehezebb közelebb kerülni hozzá (olvasóként, legalábbis nekem). Bár még nem volt időm befejezni a könyvet, lehet a bővítés miatt ez másként lesz most.
Nagyon gratulálok az első kiadott könyvedhez! És már várom is a következőket :D
Aileen

Új hozzászólás hozzáadása