Kedves Carol!

Aileen | 2019.03.04

Nagyon meglepődtem, hogy láttam új írás van itt fent, bár rendszeresen feljárok, és reménykedek, hogy csurran-cseppen valami az oldalra :D
Utólagosan nagyon boldog szülinapot kívánok neked^^
Nem vagy egyedül azzal, hogy nem rajongsz a szülinapokért ;) Bár nekem egyetem óta nem kedvenc az a nap, vagy inkább időszak, mert júniusi gyerek vagyok, aztán szépen két tétel között ünnepeltük születésem napját.
Az egyik barátnőm a születésnapján az anyukáját ünnepli, mindig ad neki virágot, mert aznap ő dolgozott a legtöbbet, hogy egy kisbaba világra jöjjön. Szerintem ez is aranyos, de az se rossz, amit Misha mondott Kyle-nak.
Bocsánat, hogy nem írtam korábban Misháról véleményt. A könyvben megtudtuk a múltat, honnan jöttek, és min mentek keresztül, viszont most ez a kis extra végre megmutatta, milyen Misha a jelenben, a sok viszontagság után. Kifejezetten tetszett a Kyle-Misha interakció, és az a rész, amikor Misha elvonulva rajzol a szobában. Olyan, mint egy polihisztor a művészetekben :D kicsit irigylem...
Fúúú és Max meg Anton!!! <3
Annyira örülök, hogy újra olvashattam róluk, és hogy jól vannak, szépen éldegélnek, és szeretik egymást :) :)

Aileen

Új hozzászólás hozzáadása